BLUTSGESCHWISTER šaty

"Důslednost na kvalitu a pohodlí"
Objevte s námi šaty BLUTSGESCHWISTER.

Značka Blutsgeswister si namísto sledování nejnovějších trendů, tvoří vlastní! Za každou kolekcí si značka nese příběh a pořádnou dávku sofistikovanosti. Tvůrci ji popisují jako Real Couture (slovo couture znamená francouzsky "šití", spojování s vysokou kvalitou) a to každý model také potvrzuje. Nejsilnější stránky značky jsou kvalita a pohodlí. Oblečení i doplňky hýří barvami a pestrými vzory, které jsou navrhované přímo společností Blutsgeschwister. Střihy jsou lichotivé a slušivé, ať už vybíráte z kolekce pro ženy – B. Ladies, pro děti – B. Kids nebo nekonvenční kolekce vyjímečných domácích doplňků B. Homewear.

Každý kousek je navíc navrhován tak, aby vám vydržel dlouhá léta, myšleno nejen s ohledem na kvalitu a zpracování, ale právě i na nadčasovost střihů a designů, které nepodléhají krátkodobým trendům. S Blutsgeswister také není radno se bát kombinovat, ba naopak. Byť jsou modely nepřehlédnutelné, jsou vymýšleny v podkolekcích, které jsou stvořeny k tomu, aby se kombinovaly nejen společně, ale i s vašimi běžnými kousky ze šatníku.

Symboly značky – srdce, kříž a kotva znázorňují zdravý přístup k životu, jelikož značka velmi dbá na kvalitu a ekologickou stránku používaných materiálů, víru v jedince, přilnavost ke světu a lásku ke kreativitě.

Srdce Blutsgeswister tedy určitě chytne za srdce i vás!

NAKOUPIT ŠATY BLUTSGESCHWISTER